Hakkımızda

Doğanlar Gıda 1986 yılında Doğan Kuruyemişleri adı ile Metin Doğan tarafından kurulmuş ve gıda sektöründe kuruyemişle girmiştir. Kuruluşundan bu yana kalitesini koruyan firma 1998 yılında Metin Doğan ve oğlu Çetin Doğan tarafından geliştirilerek Doğanlar Gıda Ltd.Şti. adını almış ve kuruyemiş, Lokum ve Türk Kahvesi üretimi ile gıda sektöründeki yerini korumuştur.

Doğanlar Gıda, kalite ve hijyene dayalı müşteri memnuniyeti ile birlikte büyümekte ve profesyonel çalışanları ve 2000 m2 kapalı alanda mevcut gelişmiş makineleri ile birlikte yurt içi ve yurt dışında hizmet vermeye devam etmektedir.

Biz, Doğanlar Gıda olarak, 30 yılı aşkın tecrübemizle kendi markalarımız olan JÖLEBOM ve JÖLEBOW adı altında bütün dünyaya çok çeşitli JELATİNSİZ yumuşak jöle şeker sunuyoruz.

Halihazırda dünyanın çeşitli bölgelerinde çok sayıda firma ile çalışmaktayız. Firmalarımıza; tükeciticilerine yüksek kaliteli ve HALAL ürünlerimizi sundukları için minnettarız.

Hayvansal hiçbir ürün kullanmıyoru. Bu bakış açısıyla, HALAL  ürünler üretmeye odaklanırken aynı zamanda VEGAN ve GLUTEN-FREE ürünler üretiyoruz.

Misyonumuz; dinamik bir takım çalışmasıyla hızlı, rekabetçi ve tüketici beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz; sadece bulunduğumuz şehir ya da ülke değil, bütün dünyadır.

Hakkımızda